سامانه ابری تحت وب تصحیح پاسخنامه چشم سوم آنلاین

اولین نرم افزار تصحیح پاسخنامه تحت وب
عدم وابستگی به نصب نرم افزار ها و سیستم عامل های خاص
نرم افزار چشم سوم آنلاین، اولین و تنها سامانه تحت وب تصحیح خودکار پاسخنامه بر پایه بستر رایانش ابری در کشور است. به کمک این نرم افزار کاربران قادر خواهند بود تنها با نصب یک افزونه بر روی مرورگر خود، پاسخنامه داوطلبان را به صورت کاملا تحت وب و با کمک اسکنر قرائت و تصحیح کنند. و در هر لحظه و هر مکان به کلیه اطلاعات خود دسترسی خواهند داشت.


برای اطلاع از قیمت این نرم افزار با شرکت تماس حاصل فرمایید.
رایانش ابری

  • طراحی نرم افزار بر پایه بستر رایانش ابری شرکت سیستم های رایانه ای فراگیر است. به همین دلیل کاربران نیاز به نصب هیچگونه نرم افزاری نداشته و در هر لحظه و هر مکان به کلیه اطلاعات خود دسترسی خواهند داشت.

سازگار با هر حجم داده

    نرم افزار برای مراکز با حجم بالای تصحیح در هر آزمون طراحی شده است. کاربر می تواند به راحتی آزمون هایی با بیش از یکصد هزار شرکت کننده را در سیستم برگزار کند. همچنین محدودیتی در حجم داده ها و تعداد کاربران وجود ندارد.

نمایندگی

  • امکان تعریف نمایندگی های تصحیح. به کمک این امکان کاربر می تواند پاسخنامه ها را به صورت غیرمتمرکز در مراکز مختلف قرائت و تصحیح کند.

سازگار با هر نوع فرم

  • امکان تعریف انواع پرسشنامه های OMR در سیستم وجود دارد. نظیر پاسخنامه های آزمون های تستی، فرم های نظرسنجی، فرم های آمارگیری و حتی فرم های ورود اطلاعات.

داشبورد مدیریتی

  • امکان گزارش گیری های متنوع و نظارت بر عملکرد نمایندگی های و داشبوردهای مدیریتی در نرم افزار وجود دارد.

مدیریت هر نوع حجم تصحیح

  • سامانه تحت وب چشم سوم، با رویکرد پاسخ دهی سریع به مراکز با حجم تصحیح بالا طراحی شده است. به گونه ای که این سامانه قادر است به راحتی پاسخ گوی نیاز موسسات با حجم تصحیح بیش از ۱۰۰٬۰۰۰ نفر در هر آزمون باشد. امکانات و ابزارهای خاصی برای مدیریت عملیات اسکن و تصحیح در نظر گرفته شده است از جمله:
  • دریافت فایل فرمت پاسخنامه سازگار با نرم افزار چشم سوم، دریافت لیست شرکت کنندگان از اکسل، بایگانی کامل سوابق در دوره های آزمون، تعریف دینامیک ، بایگانی الکترونیکی،امکان ثبت دستی گزینه ها، دریافت تصاویر اسکن شده به صورت پوشه ای، مشاهده آمار اسکن ها و تعداد کل داوطلبان و ...

سرعت منحصر به فرد در پردازش اطلاعات

  • تکنولوژی به کار رفته در سیستم پردازش اطلاعات باعث شده که سرعت پردازش اطلاعات خصوصا در آزمون های بیش از یکصد هزار نفر به نحو خارق العاده ای افزایش یابد و در کمترین زمان ممکن تمامی گزارشات آماده چاپ می شوند.

بانک اطلاعاتی

  • زبان برنامه نویسی این نرم افزار #C سی شارپ بوده و پایگاه داده آن SqlServer است.