{ شرکت نرم افزاری سیستم های رایانه ای فراگیر

  • سیستم های رایانه ای فراگیر

    General Computer Systems


  • سیستم های رایانه ای فراگیر

    General Computer Systems


کاربر گرامی در این بخش برای سهولت کار، ابزار ها و نرم افزار های پر استفاده و مورد نیاز که در سیستم های ما کاربرد دارند برای دانلود در اختیارتان قرار داده شده است.
 درایور قفل سخت افزاری SHK

چنانچه با اجرا کردن نرم افزار با پیغام قفل سخت افزاری بافت نشد مواجهه می شوید و از اتصال قفل به پورت USB اطمینان دارید برای راه اندازی قفل سخت افزاری لازم است که درایور راه انداز آن بر روی کامپیوتر شما نصب شده باشد که برای این منظور پس از دانلود، فایل را اجرا نمایید و مراحل نصب آن را طی نمایید. این درایور بر روی تمامی نسخه های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی ویندوز XP به بعد قابل نصب می باشد. دریافت نرم افزار (حجم فایل: ۲.۶۱ مگابایت)
 نرم افزار SQL Server Express 2008 R2 x86 & x64

از آنجایی که نرم افزار های این شرکت برای ذخیره سازی اطلاعات از پایگاه داده ی قدرتمند SQL Server استفاده می نماید، لذا ما نسخه ی اکسپرس این نرم افزار را که نسخه ی رایگان ارائه شده توسط مایکروسافت می باشد را قرار داده ایم تا در صورت نیاز آن را دانلود نمایید.
این نرم افزار در دو نسخه ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی می باشد که با توجه به نسخه ی ویندوز خود باید نسخه ی مناسب را نصب نمایید دریافت (دانلود از سایت مایکروسافت)
پس از لود شدن صفحه، دکمه دانلود را زده سپس از لیست موجود نسخه ۳۲ یا ۶۴ متناسب با ویندوز خود دانلود نمایید

 نرم افزار تیـم ویـوور TeamViewer

از این نرم افزار به منظور برقراری ارتباط بین تیم پشتیبانی شرکت و کامپیوتر شما برای اهداف مختلف همانند آموزش، رفع مشکلات و ... می توان بهره برد. دریافت نرم افزار (حجم فایل: 10.73 مگابایت)
 نرم افزار ScanAll 21

این نرم افزار واسط کاربری اسکنر و ویندوز می باشد که می توانید برای تنظیمات اسکنر خود و یا به عنوان ابزاری برای اسکن برگه های خود از آن استفاده نمایید.

 دریافت نرم افزار (حجم فایل: ۱۰.۱۸ مگابایت)

 نسخه های Net Framework.

از آنجایی که محصولات این شرکت بر پایه پلتفرم های قدرتمند .Net توسعه یافته شده اند، لذا یکی از نسخه های این پلتفرم (نسخه 2 به بالا) می بایست بر روی کامپیوتر نصب شده باشد .
توجه: نسخه 4.5 این نرم افزار بر روی ویندوز های Xp نصب نخواهد شد و کاربران باید ویندوز خود را به ویندوز 7 یا بالاتر ارتقا دهند. دریافت نسخه 4.0 (حجم فایل: ۶۴.۵۵ مگابایت)
 Windows Installer 3.1

نصب Microsoft Windows Installer به شما این امکان را می دهد تا به راحتی نرم افزار های مورد نیازتان را بر روی سیستم خود نصب کنید و دیگر مجبور به راه اندازی مجدد سیتم خود بعد از نصب و یا حذف قطعات مختلف یک نرم افزار، نباشید. علاوه بر این اگر تمام قطعات یک نرم افزار با موفقیت نصب نشدند و یا شما در طی مراحل نصب گزینه کنسل را انتخاب نمودید، Windows Installer می تواند تمام تغییرات صورت گرفته را اصلاح نموده و سیستم عامل را به حالت اولیه بازگرداند. دریافت نرم افزار (حجم فایل: 2.42 مگابایت)

تماس با ما

راه های ارتباطی ما و شما:

دفتر مرکزی:

شیراز - بلوار بعثت - فلکه سنگی - ابتدای خیابان سرباز - پلاک ۱۸   کد پستی: ۴۶۸۹۸-۷۱۷۴۷

ایمیل:

info@gcs.ir

facebook: facebook/gcs

تلفن های تماس:

۰۷۱ - ۳۶۴۸۱۰۶۸
۰۷۱ - ۳۶۴۸۱۶۳۲
ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه ۸.۳۰ صبح تا ۱۶.۳۰، پنجشنبه ۸.۳۰ صبح تا ۱۳.۳۰

با توجه به شرایط پیش آمده و جلوگیری از شیوع بیماری، تیم پشتیبانی نرم افزار به صورت دورکاری فعالیت خواهد کرد.

لطفا در صورت نیاز به خدمات پشتیبانی در ساعات اداری (9 صبح الی ۴ بعد از ظهر) با شماره زیر تماس بگیرید.

۰۹۰۳۰۹۴۵۸۶۰